wtorek, 27 czerwca 2017

Niedziela misyjna w Jabłonce

25 czerwca w Kościele św. Anny w Jabłonce, parafia w Łynie Wspólnota Krwi Chrystusa przygotowała  niedzielę misyjną.  O godz. 10 msza św. posługę liturgiczną pełnili brat Jacek z Barczewa, Teresa Kujawska  z Olsztyna. Ks. Andrzej Szymański - misjonarz Zgromadzenia  przewodniczył Mszy i wygłosił Homilię.


W czasie Mszy Św. Ks. Andrzej Szymański przyjął do Wspólnoty siostrę Elżbietę Stańczyk dotychczasową sympatyczkę WKC w Jabłonce, z parafii Bł. Franciszki Siedliskiej w Olsztynie.

Od godziny 11 do 15 Wspólnoty z Jabłonki pod kierunkiem siostry Ireny Janiak i Olsztyna pod kierunkiem brata Tadeusza Kulisa prowadziły adorację Najświętszego Sakramentu. O 15 Koronkę do Miłosierdzia Bożego poprowadziła rodzina z Rodzinnego Domu Dziecka w Jabłonce. Potem Ks. Andrzej odmówił Koronkę do Krwi Chrystusa.

O godz. 17  Ks. Krzysztof Kuleszo - proboszcz parafii i Ks. Andrzej CPPS odprawili Mszę św. w intencji Wspólnoty Krwi Chrystusa. Obsługę liturgiczną pełnili Jarosław Wołodkiewicz, Bogdan i Łucja Szewczykowie, Jacek z Barczewa i Teresa Kujawska.


 W czasie Mszy Św. Ks. Andrzej Szymański przyjął do Wspólnoty siostrę Aleksandrę Sochacką, dotychczasową sympatyczkę WKC w Jabłonce, z parafii Św. Mateusza w Olsztynie.

Wieczorem na posesji Państwa Szewczyków odbyła się agapa.
Posiłek przy wspólnym stole.
Pani Agnieszka  z mężem i dziećmi z rodzinnego domu dziecka przygotowują się do śpiewania.

Rodzinne śpiewanie

Szewczykowie śpiewają!

Ks. Andrzej in brat Jarosław Wołodkiewicz dziękują za niedzielę misyjną.

Dziękujemy serdecznie Wspólnocie Krwi Chrystusa w Jabłonce.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz